از روز 11 مرداد  1398 ( 2 آگوست 2019) تصمیم گرفتم که دیگه از اینستاگرام استفاده نکنم و یا در مواقع خیلی خیلی ضروری از سایتش www.instagram.com استفاده کنم به خاطر اینکه اگه برنامش روی گوشیمون باشه باعث میشه بیشتر ازش استفاده کنیم و  خیلی وقتگیر و برای من ضررش بیشتر از فایدش.

اگه میخواید چک کردن ایمیلتون هم خیلی کم بشه از طریق سایت (مثل gmail.com) وارد ایمیلتون بشید.

تو پیام رسان ها فقط از واتس آپ استفاده می کنم اونم به خاطر اینکه خیلی از افراد از این برنامه استفاده می کنند و بعضی وقت ها برادرهام یا فامیل ها یا . ممکن کاری با من داشته باشن یا سوالی بخوان بپرسن و یا من بخوام فایلی براشون بفرستم طریق واتس آپ اینکار رو انجام میدم. و از هیچ پیام رسان اجتماعی دیگه ای مثل تلگرام و وایبر و استفاده نمی کنم.

روش برخورد با افراد دشوار (تانگ فو) - سم هورن - بخش اول و بخش دوم

ترک یا استفاده خیلی کم از اینستاگرام

گاهی نمی شود که نمی شود - قیصر امین پور

استفاده ,خیلی ,ها ,کنم ,اگه ,خاطر ,به خاطر ,از اینستاگرام ,و یا ,خیلی کم ,استفاده می

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

writer19 sayedmahdi خرید و فروش انواع مختلف انگشتر آموزش حرفه ای عکاسی و معرفی کلاس های عکاسی مجله ی زیبایی و سلامتی دانش آموز مهدوی تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی رسانک • سایت تفریحی و خبری در آرزوی جهانی امن... آشنایی با برنامه نویسی پایتون